مؤسسه انتشارات کتاب چرخ ‌فلک با پشتوانۀ بیش از دو دهه کار مستمر در حوزة فرهنگ، فعالیت رسمی و مستقل خود را در سال 1381 آغاز کرده و تا کنون بیش از 250 عنوان کتاب در تیراژ 200 هزار نسخه منتشرکرده است. زمینۀ اصلی فعالیت این مؤسسه، انتشار کتاب‌هاي طنز و فکاهی با هدف ترویج شادي، نشاط و تفکر در جامعه است.
برگزیده شدن بسیاري از کتاب‌هاي این مؤسسه در جشنواره‌هاي مختلف و کسب جوایز معتبر داخلی و خارجی، از افتخارات فرهنگی این مؤسسۀ انتشاراتی است.
از جملۀ این جشنواره‌ها می‌توان به جشنواره‌هاي کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان، شوراي کتاب کودك، جشنوارة ملی انتخاب کتاب سال کودك و نوجوان، منتخب کتابخانۀ بین المللی مونیخ آلمان، نامزد نهایی کتاب سال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جشنوارة طنز مخاطبین کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان، کتاب سال مجلۀ سلام بچه‌ها، بینال کشور کره و جشنوارة طنز حوزة هنري اشاره کرد.
برخی کتاب‌هاي مؤسسه به‌عنوان کتاب‌هاي مناسب و مرتبط با برنامۀ درسی، درکتاب‌نامۀ رشد آموزش و پرورش برگزیده و معرفی شده‌اند.؛ همچنین بسیاری از کتاب‌ها براي استفادة روشندلان کشور، در اختیار مؤسسه نابینایان رودکی قرارداده شده است تا این کتاب‌ها را با خط بریل انتشار دهند.
این انتشارات در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، به عنوان غرفۀ برگزیده انتخاب شد. کسب این افتخارات و موفقیت‌ها، بی‌شک به یاري خداوند بزرگ و کار گروهی و مشارکت یکایک عزیزان دست‌ اندرکار ممکن شده است. گفتنی است مؤسسۀ انتشارات کتاب چرخ‌ فلک عضو رسمی اتحادیۀ ناشران و کتاب‌فروشان و همچنین عضو رسمی انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودك است.​​​​​​​

درباره ما

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش